Domy jednorodzinne

Koszty związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego spędzają sen z powiek nie jednemu właścicielowi domu jednorodzinnego.

 

Pragniemy zaprezentować Państwu rozwiązania, które znacznie obniżą Państwa rachunki za energię oraz przyczynią sią do ochrony środowiska naturalnego.

 

 

Fotowoltaika

Własna przydomowa elektrownia pozwoli zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 100%. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo korzystać z własnego, darmowego prądu, a nadmiar energii sprzedać do zakładu energetycznego. Baltic Renewable zajmuje się kompleksową obsługą od doradztwa, wykonania projektu przez obsługę formalno-prawną, aż po montaż i usługi poinstalacyjne. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, montaż przeprowadzony przez doświadczonych i certyfikowanych instalatorów, oraz niewygórowane ceny.

 

Kolektory słoneczne

Najbardziej popularna forma wykorzystania OZE wśród właścicieli domów jednorodzinnych w Polsce. Instalacja kolektorów słonecznych zapewnia obniżenie kosztów związanych z podgrzewaniem wody użytkowej nawet do 70%. Proste, funkcjonalne i bezobsługowe rozwiązanie doskonale spisują się niezależnie od sposobu w jaki podgrzewają Państwo wodę w tej chwili – czy to piec gazowy, grzałka elektryczna, czy piec węglowy. W końcu można zapomnieć o codziennym paleniu w piecu, w celu podgrzania wody użytkowej! Systemy doskonale sprawdzają się również do podgrzewania wody w basenach, dając nam praktycznie darmowe źródło ciepła.

 

Pompy ciepła

Rozwiązanie pozwalające zastąpić tradycyjną system centralnego ogrzewania na w pełni zautomatyzowaną, bezobsługową i przede wszystkim energooszczędną instalację grzewczą. Warto pamiętać, że pompy ciepła, to ogrzewanie nisko i średniotemperaturowe, dlatego też najwydajniej działają w połączeniu z podłogówką lub grzejnikami niskotemperaturowymi. Pompy ciepła możemy montować, zarówno modernizując systemy centralnego ogrzewania już istniejące, jak i projektując takie rozwiązanie na etapie budowy domu. W ofercie posiadamy również kompaktowe pompy ciepła do podgrzewu wody użytkowej.

 

Zapewniamy:

  • kompleksową obsługę „od A do Z”,
  • indywidualne dobranie systemu w zależności od Państwa potrzeb i możliwości,
  • najwyższą jakość urządzeń,
  • montaż przeprowadzony przez doświadczonych instalatorów,
  • bezpłatny audyt wstępny.

 

Skontaktuj się z nami – przyjedziemy i dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. To nic nie kosztuje!

formularz kontaktowy