Hotele i pensjonaty

Prowadzenie hotelu lub pensjonatu wiąże się niewątpliwie ze znaczącymi nakładami w postaci energii cieplnej oraz elektrycznej, a goście podczas pobytu oczekują obsługi niezawodnej i o wysokiej jakości.

 

 

 

Chcąc wyjść naprzeciw tym wymaganiom, przygotowaliśmy koncepcje efektywnych i łatwych do wdrożenia rozwiązań, które zapewnią Państwu satysfakcję z ich stosowania. Nasza oferta obejmuje w szczególności:

 

Kolektory słoneczne

Jeśli Państwa obiekt dysponuje miejscem na dachu, proponujemy instalację obliczoną głównie na wsparcie systemu wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Jesteśmy świadomi, jak duże ilości wody są w stanie wykorzystać użytkownicy hotelu. Dobrze dobrany system jest w stanie znacząco zmniejszyć zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową, nawet do 50% w skali roku.

 

Instalacje fotowoltaiczne

Posiadając własną elektrownię możliwym stanie się dla Państwa nie tylko zmniejszenie należności wobec zakładu energetycznego, ale i uniezależnienie od możliwych przerw w dostawach prądu, co ma niezwykłe znaczenie szczególnie w okresie wakacji – ostatnie lata pokazują, że przewlekłe okresy gorąca mogą spowodować problemy z działaniem sieci przez co pensjonariusze nie zawsze mogą skorzystać z dobrodziejstw np. systemu klimatyzacji, a lodówki i zamrażarki przestają działać.

 

Korzystając z Naszych rozwiązań, zyskają Państwo nie tylko finansowo – goście hotelowi otrzymają gwarancję obsługi wysokiej jakości, a sam fakt posiadania instalacji poprawi odczucia estetyczne oraz wywoła w odwiedzających pozytywne skojarzenia i zachęci do korzystania z Państwa usług w przyszłości.

 

Zapewniamy:

  • przeprowadzenie bezpłatnego audytu technicznego miejsca inwestycji,
  • wykonanie indywidualnego projektu i montaż instalacji,
  • pomoc przy podłączeniu instalacji do sieci energetycznej,
  • świadczymy usługi w trakcie eksploatacji systemu.

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

formularz kontaktowy